SUMERGRUP KABLO SARMA TOPLAMA SPİRALİ SİYAH

 

SUMERGRUP KABLO TOPLAMA KORUMA SPİRAL SARI

 

SUMERGROUP KAPLO TOPLAMA SPİRALİ GRİ

 

SUMERGRUP KABLO TOPLAMA KORUMA SPİRALİ BEYAZ

 

SUMERGRUP KABLO TOPLAMA KORUMA HELEZON SPİRALİ BEYAZ

 

SUMERGRUP KABLO TOPLAMA DÜZENLEME HELEZON SPİRALİ MAVİ

 

SUMERGROUP KAPLO TOPLAMA SPİRALİ YEŞİL

 

TEKNOBORU POLİETİLEN PE PNÖMATİK HORTUM NATÜREL

 

SUMERGROUP POLİETİLEN PNOMATİKİK HORTUM SİYAH

 

TEKNOBORU POLİETİLEN PE PLASTİK BORU

 

SUMERGRUP POLİETİLEN PE PNÖMATİK HORTUM SARI

 

SUMERGROUP POLİETİLEN PNOMATİKİK HORTUM MAVİ

 

TEKNOBORU POLİETİLEN PE PLASTİK TESİSAT BORUSU

 

SUMERGROUP POLİETİLEN PNOMATİKİK HORTUM KIRMIZI

 

                        

 

 

SUMER ŞİRKETLER GRUBU (SUMERGROUP) 1982 YILINDA İSTANBUL' DA KURULDU  

 

ilk olarak plastik malzeme üretimi konusunda teşebbüse geçilmiş, her türlü plastik enjeksiyon fason ve tedarikçi olarak işlev görmüştür. Sonra plastik boru konusunda üretim sürecine girmiş ve kendi ürünlerini çıkarmaya başlamıştır. Plastik üretim ekipmanları prötföyüyle, plastik malzeme boru profil enjeksiyon ve ekstrüzyon üretimi devam ederken, kalıp üretimine ve elektrik malzemesinin bir kısım ürünlerini de ürün havuzuna eklemiştir.

 

lpg gaz firmalarına plastik parçaları tedarikçisi oldu, Daha sonra plastik polietilen pe ve pprc tesisat boruların üretim tesisini envanterine almıştır

 

yapıelektrik malzemesinin tüm çeşitlerinin dağıtımı konusunda elektrik grubunu faaliyete geçiren Sumer Group, İstanbul, batı Karadeniz, Trakya gibi geniş bir bölgede pazarlama organizasyonu oluşturmuştur, Sumeryapı İnşaat grubunda hedef, konut ve ticari yapılarda faaliyet sürdürmek, güzide projelere imza atmaktır. Sumer Group, deprem kuşaklarının her an kabüs olabileceğini bildiğimiz ülkemizde konut ve diğer yapıların üretilmesi her bakımdan stratejik bir konu olup, aşırı sorumluluk taşınması gereken sektör olduğunu düşünür.

 

SumerGroup, bünyesine, ülkemizde ve dünyada parlayan bir sektör olan sigorta grubunu da eklemiş, elementer, mal ve hizmet, sağlık sigorta branşlarında faaliyet sürdüren sigorta şirketleri yle iddialı bir şekilde işlevlerini sürdürmektedir.. Sümer sigorta grubu, ekonorm sigorta ve Sümer sigorta şirketlerinden oluşmuştur.

 

Sümer sigorta grubu yetkili olduğu sigorta branşları, kasko, trafik, deprem(dask) konut, yangın, hırsızlık, işyeri paket sigorta, nakliyat, makine, kırılma, elektronik cihaz, inşaat bütün riskler, üçüncü şahıs mali mesuliyet, ihtiyari mali sorumluluk, emniyeti suiistimal, kasa sorumluluk, ferdi kaza, ferdi kaza koltuk, mesleki sorumluluk, ortak yerlerbina,sağlık sigortaları gibikonulardır.

 

Sumer Group gösterdiği tüm faaliyetlerinde, kendine prensip aldığı esaslar, bilgi – ilgi – özen – güven normlarıdır.
plastik malzeme boru, profil helezon pano spirali

 

PLASTİK MALZEME BORU, POLİETİLEN PE BORU, PPRC BORU, HORTUM PROFİL, KABLO TOPLAMA SPİRAL, HELEZON PANO SPİRALİ, HORTUM KORUMA SPİRAL KILIF

 

ENJEKSİYON – EKSTRÜZYON ÜRETİM GRUBU,  

YAPIELEKTRİK GRUBU

SUMERYAPI İNŞAAT GRUBU

SİGORTA GRUBU

KABLO KORUMA TAŞIMA SİSTEMLERİ

HORTUM KORUMA SİSTEMLERİ